Terapinis dantų gydymas

Terapinis dantų gydymas, paprasčiau vadinamas tiesiog dantų plombavimu, taikomas esant dantų ėduoniui, danties skilimui ar lūžiui, nusidėvėjimui, prireikus pakeisti senas, nekokybiškas plombas ar tiesiog norint suteikti šypsenai daugiau estetikos. Tai – odontologinė paslauga, aktuali įvairaus amžiaus pacientams (tiek vaikams, tiek suaugusiems), kuri, laiku suteikta, gali padėti išvengti sudėtingesnių ir kainos atžvilgiu brangesnių dantų gydymo metodų.
 
Terapinio dantų gydymo procedūros:
Dantų karieso gydymas
Kuo greičiau pastebimas dantų ėduonis (kariesas), tuo šio gydymas yra paprastesnis ir reikalaujantis mažiau intervencijos. Esant pradinei stadijai, ėduonis gali būti gydomas be dantų gręžimo ir plombavimo, danties audinį stiprinant specialiomis mineralinėmis medžiagomis, kalcio, fluoro preparatais.
Senų dantų plombų pakeitimas naujomis
Seniau uždėtos plombos, lyginant su šiuolaikinėmis, turi didelį traukimosi koeficientą, lemiantį, jog tarp danties ir plombos paviršiaus ilgainiui atsiranda plika akimi nepastebimi mikrotarpai. Pro juos patenka bakterijos, kaupiasi maisto likučiai, tad kyla rizika, jog dantis ir vėl pradės gesti ar net, plonėjant sienelei, nulūš ar suskils. Siekiant to išvengti, senos plombos turėtų būti pakeičiamos naujomis, kurios yra kokybiškos, tvirtos bei estetiškos.
Estetinis dantų plombavimas
Tai – konservatyvusis gydymo būdas, skirtas pagražinti dantis, esant šių spalvos pakitimui, ėduonies ar patirtų traumų sąlygotiems dantų pažeidimams, nudilimui, netaisyklingam sudygimui, dideliems tarpams tarp dantų ir kita.
Nuskilusių dantų atstatymas
Naudojant aukščiausios kokybės plombines medžiagas, užtikrinamas itin estetiškas bei ilgaamžis nuskilusių dantų atkūrimas.
Padidėjusio dantų jautrumo gydymas
Tik išsiaiškinus priežastis, sukeliančias dantų jautrumą, gali būti taikomas konkrečioje situacijoje efektyviausias gydymas. Vienam pacientui gali pakakti pakeisti dantų skalavimo skystį į specialų, sudėtyje turintį fluoro, tuo tarpu kitiems reikalingos specialios fluoro lako/gelio aplikacijos ar apsinuoginusios danties kaklelio plombavimas.

Kainynas

Paslauga
Kaina
Vienkartinės priemonės, skirtos paciento, odontologo, burnos higienisto ir/ ar odontologo padėjėjo apsaugai
6.00
Infiltracinė nejautra (anestetikas)
8.00
Dentalinė rentgeno nuotrauka
10.00
Panoraminė rentgeno nuotrauka
25.00
Panoraminė rentgeno nuotrauka
25.00
Stiklojonamerinė plomba S-L
25.00-35.00
Laikina plomba
17.00
Maža plomba
50.00
Vidutinė plomba
65.00
Didelė plomba
85.00
Plombos pataisa
15.00
Didelės apimties senos plombos išgręžimas
10.00
Estetinis vieno danties plombavimas
100.00-120.00
Stiklojonomerinis pamušalas
12.00
Amalgaminės plombos išėmimas
11.00
* Puslapyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio. Be atskiro įspėjimo pasiliekame sau teisę keisti paslaugų kainas, teikti naujas ar nebeteikti kai kurių paslaugų.
 
 

Specialistai