Rietavas

8-448-42600
+370 673 72001

Palanga

+370 603 05028

Kretinga

8-445-40600
+370 673 72011

  

“Ave Medica” klinikų tikslas yra prieinama ir profesionali asmens sveikatos priežiūra visai šeimai, tačiau mūsų prioritetinė pacientų grupė yra jautriausi pacientai: vaikai ir senjorai.  Dėl šių dviejų pacientų grupių mes dedame maksimalias pastangas ir stengiamės kuo kokybiškiau atliepti jų poreikius. Šį kartą turime puikių žinių mažiesiems savo pacientams ir jų tėveliams, prie mūsų komandos prisijungė ir “Ave Medica” klinikose konsultacijas teiks vaikų chirurgė Anastaziją Getman-Vaitiekūnienė.

 

Sveiki, gražūs ir balti dantys yra svarbus faktorius lemiantis visavertį asmens gyvenimą. Daugelis pacientų dėl periodonto ligų, karieso, genetinių sutrikimų kenčia nuo ankstyvo dantų praradimo. Dėl to pakinta ne tik estetinis vaizdas, tačiau tai gali neigiamai veikti kalbėjimo ir  kramtymo funkcijas, sutrikdoma virškinimo sistema, sparčiaus nyksta žandikaulio kaulas. Netekus vieno ar kelių dantų jaučiamas diskomfortas, jaučiamas nepilnavertiškumas. Šiuolaikinė odontologija yra stipriai pažengusi prarastų dantų atkūrime. Pasitelkdami dantų implantaciją atsiranda galimybė vėl susigrąžinti gražią ir sveiką šypseną bei pagerinti gyvenimo kokybę.

Nusibodo laukti ilgose eilėse pas šeimos gydytoją?
Nuėję konsultuotis gaunate per mažai asmeninio dėmesio?
Prisirašykite vienoje iš “Ave Medica” klinikų ir džiaukitės aukščiausio lygio medicinos specialistų dėmesiu ir maloniu aptarnavimu. Jūsų sveikata pasirūpinsime naudodami naujausią ir pažangiausią medicininę įrangą bei laboratorinius tyrimus.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd