Jūsų krepšelis tuščias

Rietavas

8-448-42600
+370 673 72001

Palanga

+370 603 05028

Kretinga

8-445-40600
+370 673 72011

,,Ave Medica" klinika rūpinasi savo pacientų sveikata, ir suprantame, jog šiuo metu bet koks sveikatos sutrikimas neramina. Karantino metu visos planinės gydytojų konsultacijos yra atšauktos, todėl mes siūlome išeitį - su reikiamu gydytoju specialistu pasikonsultuokite nuotoliniu būdu. 

Norime pranešti, jeigu nėra užtikrintas nuotolinių paslaugų teikimas jūsų sveikatos priežiūros įstaigoje mielai prašome prisirašyti į mūsų "Ave Medica" kliniką. Mūsų darbuotojai yra pasiruošę jums padėti visais sveikatos klausimais nuotoliniu būdu.
Prisirašyti galite užpildę apačioje įkeltą formą ir pateikę pasirinktu budu: nuskenuotą arba nufotografuotą.
Reaguodami į susiklosčiusią įtemptą situaciją dėl korona viruso COVID-19 pandemijos mūsų įstaiga “Ave Medica” klinikos visas sveikatos priežiūros paslaugas teiks tik nuotoliniu būdu. Planinės, profilaktinės patikros atšaukiamos. Planiniai vizitai pas gydytojus specialistus ir gydytojus odontologus atšaukiami iki atskiro įspėjimo. Laboratoriniai tyrimai atliekami remiantis neatidėliotino būtinumo kriterijumi, šeimos gydytojo sprendimu. Nedarbingumo pažymėjimai, receptiniai vaistai paskiriami ir pratęsiami susisiekus su šeimos gydytoju nuotoliniu būdu.
Visi atsakymai rūpimais klausimais dėl jūsų sveikatos bus teikiami jums patogiomis elektroninėmis priemonėmis: telefonu, SMS žinutėmis, susirašinėjant el. laiškais, Facebook Messenger, Viber, WhatsApp, Skype.
 
Bendras skambučių centro tel.: +370 604 41550
INFORMACIJA KRETINGOS GYVENTOJAMS - Kretingos rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos sprendimu, asmenys, kuriems būtina izoliuotis, tačiau jų gyvenamoji vieta neatitinka higienos sąlygų arba jie neturi galimybės izoliuotis, bus izoliuojami Nasrėnuose, buvusiuose senelių globos namuose.
Kilus klausimų dėl koronaviruso prevencijos Kretingos rajone, konsultaciją suteiks Kretingos rajono savivaldybės darbuotojos: Rasmina Beniušienė tel. +370 698 00234, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Zita Abelkienė tel. +370 612 48810, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
 
INFORMACIJA PALANGOS GYVENTOJAMS - Palangos miesto savivaldybėje paskirtos patalpos asmenims (ligoniams ir asmenims, įtariamiems, kad serga ir (arba) asmenims, turėjusiems sąlytį su ligoniu ar asmeniu, įtariamu, kad serga), kuriose jie gali būti izoliuojami ir gydomi kitose, ne jų gyvenamojoje vietoje, patalpose, jeigu gyvenamoji vieta neatitinka higienos sąlygų ir nėra galimybės izoliuoti nuo kitų kartu gyvenančių asmenų.
Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu skiriamos šios patalpos:
– Palangos miesto socialinių paslaugų centro (Klaipėdos pl. 76, Palanga) intensyvių krizių veikimo patalpos, t. y., 2 tipų butai (2 ir 3 vietų) su atskirais įėjimais,
– Sporto bazė (Gėlių a. 1A, Palanga). 

Our website is protected by DMC Firewall!