Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – viena populiariausių ir dažniausiai atliekamų odontologinių procedūrų, kurios metu atstatoma kietųjų danties audinių anatominė forma. Dantų protezavimas taikomas tuomet, kai danties nebeįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis, dantų protezavimu atkuriami prarasti paciento dantys, grąžinant visavertę dantų kramtymo funkciją ir estetiką.

Šiuo metu galioja nustatyta dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto tvarka. Pagal šią tvarką teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu (PSD):

·      asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;

·      vaikai iki 18 metų;

·      asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais;

·      asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos

Dantų protezavimą galima rinktis ir estetiniais tikslais, kai pacientas pageidauja koreguoti danties formą, spalvą, uždaryti tarpelius tarp dantų. Požiūris į protezavimą labai pasikeitė pradėjus intensyviai naudoti bemetalę keramiką arba porcelianą.  Atliekant  estetinį dantų protezavimą priekinėje dantų srityje rekomenduojame bemetalę keramiką arba cirkonio oksido restauracijas. Tokie  protezai nepriekaištingai išsprendžia estetines problemas.

Klinikoje protezų konstrukcijos gaminamos naudojant pačias moderniausias ir ypač tikslias technologijas. Didelis dėmesys skiriamas ne tik burnos ertmės funkcijos atstatymui, bet ir estetinei jos išvaizdai. Inovatyvios įrangos ir kokybiškų medžiagų progresas dantų protezavimo srityje leidžia mums pasiekti puikių rezultatų ne tik atstatant funkciją, bet ir maksimalią estetiką.

Klinikoje teikiamos visos dantų protezavimo paslaugos:

Mikroprotezavimas: dantų užklotai ir įklotai, dantų laminatės

Išimami protezai: išimamos plokštelės, elastinės plokštelės, lanko atraminiai protezai

Fiksuoti protezai: metalo keramikos, cirkonio keramikos vainikėliai, dantų protezų tiltai 

Fiksuoti protezai ant implantų: vainikėliai ant implantų, žandikaulio atkūrimas išimamomis plokštelėmis ant implantų, žandikaulio atkūrimas neišimamomis plokštelėmis ant implantų, viso žandikaulio dantų atstatymas ant 4 implantų.

Kainynas

Paslauga

Kaina

Metalo keramikos vainikėlis

250.00

Bemetalės keramikos vainikėlis (cirkonio, emax, presuota keramika)

350.00

Lietas vainikėlis

150.00

Bemetalės keramikos laminatės

400.00

Laikinas vainikėlis ant implanto

350.00

Kultinis-kaištinis įklotas

80.00

Pavaškavimas

25.00

Kieta plokštelė

280.00

Lanksti plokštelė  

Nuo 120.00

Alginatinis antspaudas 1vnt.

10.00

Silikoninis antspaudas 1vnt.

20.00

Vainikėlio cementavimas

25.00

Vainikėlio nuėmimas

15.00

MK vainikėlis ant implanto

350.00

Bemetalės keramikos vainikėlis ant implanto

350.00

Standartinė implanto atrama

75.00

Individualus šaukštas

25.00

* Dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos iš PSDF biudžeto asmenims pagal faktines dantų protezavimo išlaidas

** Puslapyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio. Be atskiro įspėjimo pasiliekame sau teisę keisti paslaugų kainas, teikti naujas ar nebeteikti kai kurių paslaugų.

 

 

Specialistai