SKAMBUČIŲ CENTRO TEL:
+370 604 41 550

Klaipėda

+370 604 41550

Rietavas

8-448-42600
+370 673 72001

Palanga

+370 603 05028

Kretinga

8-445-40600
+370 673 72011

TAISYKLĖS

BENDROSIOS NUOSTATOS

    1.  El. parduotuvė priklauso I. Į. K. Preibio gamybinei ,,Ave Medica” klinika : įm. kodas 170036783, adresas: Daugėdų k. 05371 Rietavo r. sav. Internetinės parduotuvės (toliau – Parduotuvė) taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos Klientui teikiant užsakymą el. parduotuvėje.

    2. El. parduotuvė turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Taisyklės taikomos visiems Klientams užsakantiems šioje Parduotuvėje.

    3. Klientas privalo susipažinti su Parduotuvės Taisyklėmis prieš pateikiant užsakymą. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir joms pritaria, kai galutinai pateikia užsakymą.

    4. Parduotuvė neatsako už patirtus nuostolius (materialinius ar moralinius) tais atvejais, kai problemos buvo sukeltos Klientui neatsižvelgus į Taisyklių informaciją kuri yra viešai pateikiama šiame puslapyje.

PRIVATUMO POLITIKA

    1. Klientas, norėdamas užsisakyti prekes iš Parduotuvės, turi užsiregistruoti, įvedant visą informaciją, kuri yra nurodoma registracijos formoje. Visi pažymėti privalomi laukai, yra būtini tinkamam užsakymo vykdymui. Parduotuvė patvirtina, jog registracijos faktas kartu nereiškia, jog Klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui. Klientui pageidaujant gauti Parduotuvės informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.

    2. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris kiti pristatymui būtini duomenys. Parduotuvė patvirtina, jog tokie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo tikslais. Parduotuvė įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

    3. Klientas, užsiregistruodamas Parduotuvėje bei užsakydamas paslaugas, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti paslaugas Parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Parduotuvė atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

    4. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant Parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).

    5. Parduotuvė patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Klientų asmeninių duomenų apsaugai.

UŽSAKYMO PATEIKIMO TVARKA IR SĄLYGOS

    1. Klientas apsilankęs Parduotuvės internetiniame puslapyje pasirenka jam patinkančias prekes ar paslaugas. Jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis.

    2. Suformavus prekių krepšelį, Klientas (jei jis dar nėra užsiregistravęs ir prisijungęs prie sistemos) turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, adresą, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas paslaugas. Parduotuvė patvirtina, kad Kliento pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.

    3. Toliau Klientas turi pasirinkti vieną iš galimų atsiskaitymo Parduotuvėje būdų. Kartu gali būti pasirenkamas prekių pristatymo būdas ir kaina.

    4. Paskutiniame žingsnyje sugeneruojami visi Kliento pateikti duomenys, prieš kuriuos patvirtindamas, Klientas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi ir atitinka jo pageidavimus. Klientas turi galimybę pataisyti klaidas, jei jų yra, prieš išsiunčiant užsakymą. Tuo atveju, jeigu prieš prekių pasirinkimą Klientas nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis, jis tai privalo atlikti prieš patvirtindamas savo užsakymą bei jame pateiktus duomenis, kitaip, bus laikoma, kad Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis.

    5. Klientui patvirtinus užsakymą, Parduotuvė gauna visą informaciją apie jį. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Parduotuvė. Kartu tokiu atveju laikoma, jog tarp Kliento ir Parduotuvės yra sudaryta sutartis. Tačiau tokia sutartis laikoma vykdytina tik nuo to momento, kai Parduotuvė gauna patvirtinimą iš Kliento pasirinkto atsiskaitymo būdo apie atsiskaitymą už prekes.

    6. Klientui pateikus užsakymą, Parduotuvės sistema automatiškai atsiunčia Klientui elektroninį laišką, kuriame nurodomos užsakytos prekės bei Kliento pateikti duomenys.

    7. Parduotuvė gavusi pranešimą, jog Klientas atliko mokėjimo pavedimą už padarytą užsakymą, įsipareigoja įvykdyti užsakymą.

    8. Kliento pateiktas užsakymas saugomas Parduotuvės duomenų bazėje remiantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų reikalavimais dėl tokių duomenų saugojimo termino.

    9. Visais atvejais laikoma, jog Klientas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis Parduotuvės Taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.

    10. Sutartis sudaroma ir vykdoma lietuvių kalba.

    11. Kiekvienos Parduotuvės prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės.

    12. Parduotuvė nurodo, o Klientas patvirtina, jog yra susipažinęs su tuo, kad prekės, nurodytos Parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.

    13. Klientas sutinka, jog, jam elektroniniu būdu pateikiant užsakymą Parduotuvėje, už prekes jis įsipareigoja mokėti kainą, nurodomą užsakyme.

    14. Kainos Parduotuvėje ir užsakyme nurodomos Eurais.

    15. Parduotuvė parduoda prekes, atitinkančias užsakyme numatytas sąlygas. Tais atvejais, kai Klientui perduotos prekės neatitinka tam tikrų užsakymo reikalavimų, Klientas sutinka pirmiausia nedelsiant pranešti apie tai raštu Parduotuvės nurodytu el. paštu arba telefonu, o šis įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Parduotuvės ar jos vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės. Parduotuvė per protingą, su Klientu suderintą terminą, trūkumų nepašalinus, Klientas turi teisę savo teises ginti LR Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.

PARDUOTUVĖS ĮSIPAREIGOJIMAI PREKIŲ ATŽVILGIU:

    1. Parduotuvė įsipareigoja perduoti prekes kurios atitinka informaciją nurodytą prie kiekvienos prekės.

    2. Parduotuvė įsipareigoja pateikti Klientui užsakyme nurodytą prekių kiekį. Parduotuvė neatsako tais atvejais, kai perduotų prekių kiekis, nėra tikslus dėl to, jog Klientas neteisingai nurodė duomenis užsakyme.

    3. Parduotuvė visais atvejais pateikia Klientui prekių asortimentą, atitinkantį Užsakyme numatytus kriterijus.

    4. Parduotuvės prekių pristatymo terminas 2-3 darbo dienos.

    5. Parduotuvė įsiparegoja nurodyti visą informaciją susijusią su preke ir jos pristatymu, bei susisiekti su Klientu tuo atveju, jeigu dėl nepriklausančių nuo Parduotuvės aplinkybių, nepavyksta atitinkamai atlikti pateikto užsakymo.

    6. Prekės pristatomos supakuotos, atsižvelgiant į jų pobūdį, siekiant, kad prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.

APMOKĖJIMO TVARKA

    1. Klientas atsiskaito už savo užsakytas prekes vienu iš Parduotuvėje nurodytų būdu: naudodamasis savo banku internete.

    2. Jeigu klientas pasirinko vieną iš internetinio atsiskaitymo būdų, jis įsipareigoja už užsakytas prekes atsiskaityti nedelsiant, priešingu atveju, jis praranda teisę reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo terminų pažeidimo, kadangi pagal Kliento užsakymą prekių siuntinys pradedamas formuoti tik Parduotuvei gavus apmokėjimą už prekes.

KITOS NUOSTATOS

    1. Visi pranešimai Parduotuvei turi būti teikiami elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu Nr. +370 63029065.

    2. Sutartis sudaroma, vykdoma ir visas bendravimas tarp Kliento ir Parduotuvės vyksta valstybine kalba.

1.

Akušeris-ginekologas

Jovita Kaunaitė

Konsultacija

55 Eur

Echoskopija;

25 Eur

Pakartotinė konsultacija

35 Eur

2.

Infektologas

 

Ieva Diškevičiūtė-Paserpskienė

Infektologo konsultacija

40 Eur

Pakartotinė

30 Eur

Pakartotinė

15 Eur

3.

Otorinolaringologas (LOR)

Donatas Boveinis

Otorinolaringologo (LOR) konsultacija

55 Eur

Endoskopas

25 Eur

Pakartotinė konsultacija

25 Eur

4.

Urologas

Mindaugas Paserpskis

Urologo konsultacija

75 Eur

Echoskopija

25 Eur

Pakartotinė konsultacija

35 Eur

5.

Reumatologas

 

Ingrida Dominienė

Reumatologo konsultacija

45 Eur

Echoskopija

25 Eur

Pakartotinė konsultacija

25 Eur

6.

Psichiatras

Violeta Koncevičiūtė

Psichiatro konsultacija

Pakartotinė konsultacija

120 Eur

60 Eur

8.

Echoskopuotojas

Pilvo organų echoskopoja

Krūtų echoskopija

Sąnarių echoskopija

Skydliaukės echoskopija

Kaklo kraujagyslių echoskopija

65 Eur

65 Eur

45 Eur

45 Eur

100 Eur

9.

Kraujagyslių chirurgas

Rokas Vaičiūnas

Konsultacija

Echoskopija

45 Eur

15 Eur

10.

Kardiologas

Julija Jurgaitytė

Konsultacija

Echokardiografija

50 Eur

45 Eur

11.

Vaikų chirurgė

Anastasija Getman-Vaitiekūnienė

Konsultacija

Echoskopija

55 Eur

25 Eur

12.

Pulmonologė

Tatjana Venckūnė

Konsultacija

Spirometrija

Pakartotinė konsultacija

45 Eur

25 Eur

25 Eur

13.

Dietologė

Barboja Jarašūnė

Konsultacija

75 Eur

14.

Nefrologė

Kristina Abraitytė-Damažeckienė

Konsultacija

75 Eur

15.

Ortopedas-traumatologas

Šarūnas Sinkevičius

Ortopedo-traumatologo konsultacija

Pakartotinė konsultacija

Hialurono ,,Synolis" leidimas į sąnarį

,,Kenalog" leidimas į sąnarį

55 Eur

35 Eur

150 Eur

40 Eur

16.

Ortopedas-traumatologas

Žydrūnas Dominas

Ortopedo-traumatologo konsultacija

55 Eur

Pakartotinė

35 Eur

Hialurono ,,Synolis" leidimas į sąnarį

150 Eur

,,Kenalog" leidimas į sąnarį

40 Eur

Akušeris-ginekologas

Aldona Kiauleikienė

Akušerio-ginekologo konsultacija

45

Echoskopija

35

Pakartotina konsultacija

25

Moters dubens organų tyrimas ultragarsu (pilviniu davikliu)

25

Moters dubens organų tyrimas ultragarsu (vaginaliniu davikliu)

30

Vaisiaus tyrimas ultragarsu su echogramomis

30

Nėštumo nutraukimas iki 6 sav.

80

Hormoninės spiralės įvedimas (Mirena)

50

Spiralės įvedimas

30

Spiralės pašalinimas

25

Tepinėlio paėmimas ir ištyrimas

15

Onkologinio tepinėlio paėmimas ir ištyrimas skystoje terpėje

27

Skysta terpė

20

Tepinėlio paėmimas ŽPV tyrimui ir ištyrimas skystoje terpėje

45

Onkocitologinis tepinėlio (PAP) ir ŽPV paėmimas ir ištyrimas skystoje terpėje

65

Pasėlis iš makšties/gimos kaklelio Beta hemolizinio streptokoko nustatymui

20

Bartolini liaukos atvėrimas

100

Polypo pašalinimas išb gimdos kaklelio ir jo makroskopinis ir mikroskopinis ištyrimas

60

Gimdos kaklelio koaguliacija

20

Gimdos kaklelio biopsija ir biopsinės medžiagos ištyrimas

60

Hymez incizija

40

Nėštumo testas

 

Šeimos gydytojas

Vilma Baltonienė

Šeimos gydytojo konsultacija

30

Pakartotinė konsultacija

15

Echoskopuotojas

Janina Kizielienė

Vidaus ligų gydytojos echoskopija su vidaus organų echoskopija

35

Dermatovenerologas

Reda Vaitkevičiūtė-Macaitienė

Dermatovenerologo konsultacija

60

Gastroenterologas

Akvilė Grikšienė

Gastroenterologės konsultacija

45

Echoskopija

25

Pakartotinė konsultacija

25

Endokrinologas

Sigita Gailiūnienė

Endokrinologo konsultacija

40

Skydliaukės echoskopija

25

Pakartotinė konsultacija

20

Nefrologas

Kristina Abraitytė-Damažeckienė

Konsultacija

40

Pakartotinė konsultacija

15

Endokrinologas

Narseta Mickuvienė

Endokrinologo konsultacija

45

Skydliaukės echoskopija

25

Infektologas

Rūta Pundinienė

Infektologės konsultacija

35

Kraujagyslių chirurgas

Rokas Vaičiūnas

Kraujagyslių chirurgo konsultacija

30

Kraujagyslių echoskopija

15

Neurologas

Jolita Škimelienė

Eglė Gasiūnaitė

Neurologo konsultacija

60

Echoskopija

25

Otorinolaringologas

Donatas Boveinis

Otorinolaringologo (LOR) konsultacija

40

Endoskopija

15

Ortopedas traumatologas

Tadas Gedvilas

Ortopedo-traumatologo konsultacija

40

Echoskopija

20

Kenalog injekcija

40

Hialiuron injekcija

150

Chirurgas

Sigitas Gaudėšius

Konsultacija

30

Echoskopija

15

Urologas

Mindaugas Paserpskis

Urologo konsultacija

40

Echoskopija

25

Vaikų chirurgė

Anastasija Getman-Vaitiekūnienė

Konsultacija

30

Echoskopija

15

Reumatologė

Ingrida Dominienė

Reumatologo konsultacija

45

Sąnarių echoskopija

25

Kardiologas

Geriuldas Žiliukas

Kardiologo konsultacija

60

Širdies echoskopija

40

Psichiatrė

Violeta Koncevičiūtė

Psichiatro konsultacija

60

Pulmonologė 

Tatjana Venckūnė

Pulmonologės konsultacija

 

Pakartotinė konsultacija

40

 

25

Ortopedas-traumatologas

 

Žydrūnas Dominas

 

Ortopedo-traumatologo konsultacija 

40

Echoskopija

15

Pakartotinė konsultacija

25

Our website is protected by DMC Firewall!