SKAMBUČIŲ CENTRO TEL:
+370 604 41 550

Klaipėda

+370 604 41550

Rietavas

8-448-42600
+370 673 72001

Palanga

+370 603 05028

Kretinga

8-445-40600
+370 673 72011

  

“Ave Medica” klinikų tikslas yra prieinama ir profesionali asmens sveikatos priežiūra visai šeimai, tačiau mūsų prioritetinė pacientų grupė yra jautriausi pacientai: vaikai ir senjorai.  Dėl šių dviejų pacientų grupių mes dedame maksimalias pastangas ir stengiamės kuo kokybiškiau atliepti jų poreikius. Šį kartą turime puikių žinių mažiesiems savo pacientams ir jų tėveliams, prie mūsų komandos prisijungė ir “Ave Medica” klinikose konsultacijas teiks vaikų chirurgė Anastaziją Getman-Vaitiekūnienė.

  Visų pirma mes esame už ligų prevenciją ir visada linkime savo pacientams geriausios sveikatos ir tikimės susitikti tik prevenciniais tikslais, bet, deja, gyvenime yra nemalonių išimčių ir rimtos pagalbos prireikia net mūsų patiems mažiausiems pacientams tokiais atvejais dažniausiai nepakeičiama tampa vaikų chirurgo konsultacija. Visiems tėveliams, kuriems kyla klausimų dėl vaikučių sveikatos nuoširdžiai patariame nedvejoti ir kreiptis pas mūsų naująją komandos narę, nes gana dažnu atveju vaikų chirurgo konsultacija nuramina “baimes” ir padeda surasti greičiausią ir tiksliausią sprendimą jūsų mažylio sveikatos labui.

Vaikų chirurgija yra itin sudėtinga sritis reikalaujanti aukščiausios  profesinės kvalifikacijos ir ypatingų gydytojo asmeninių savybių.  Mes džiaugiamės suradę tokį visapusišką specialistą, kuriam tėveliai gali patikėti savo mažųjų sveikatą. Gydytoja  turi net septynerių metų darbo stažą ir dirbdama tiesioginį chirurginį darbą ligoninėje yra sukaupusi labai didelę patirtį. Gydytoja konsultuoja vaikus ir paauglius dėl pilvo ir kirkšnies sričių išvaržų, urologiniais klausimais, pūlingų infekcijų bei kitų įgimtų ir įgytų patologijų.

Pabaigai norėtume pasidalinti keletu atsiliepimų apie gydytojos darbą iš internetinės svetainės www.pincetas.lt, nes „darbai kalba patys už save“ (atsiliepime kalba netaisyta).

2019-02-07, 22:59

„Pati pačiausia gydytoja, mano sūnui 6 metai, jam ši gydytoja iškarto nustatė ligą , darė dvi operacijas. Ji taip mokėjo su vaiku bendrauti, kad jis visiškai nebijojo operacijos, taip buvo nerimas, bet galbūt labiau pas tėvelių, o vaikas jautėsi visiškai saugus! Antrą kartą kai buvo paskirta operacija, sūnus jos laukė, nes sakė ten mano draugė dirba,iš kur pas šią daktarę tiek meilės vaikams, sunku pasakyti. Aš tik lenkiu žemai galvą ir sakau didelį Ačiū Jums. Mano vyrukai namo grįžo laimingi. Rekomenduoju visiems!! Ši gydytoja verta tik geriausių rekomendacijų. Ne tik atlieka gerai operacijas, bet ir puikiai nuteikia vaiką prieš jas. Ačiū Jums , už tai, kad esate!“

2019-02-21, 09:16 

„Gydytoja is didziosios raides! Prieme iskart, apziurejo, nustate problema ir atliko operacija dar ta pati vakara musu 10-ies dienu kudikeliui. Veliau pasirupino visais papildomais klausimais, kurie iskilo pooperaciniu laikotarpiu, domejosi gijimo eiga. Tikrai, jei tokiu gydytoju butu daugiau, medicina pasikeistu is esmes! Nuosirdziai paaiskina viska iki smulkmenu, ramiai, neskubedama ir nebegdama, kaip daugelis gydytoju. Labai siltas zmogus ir tikras profesionalas. Gydytoja 11 balu-10 balu sistemoj! Aciu didelis dar karta!“

Linkime būti sveikiems, o jei susirgote būkite ramūs „Ave Medica“ pasirūpins jūsų sveikata!

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!