Rietavas

8-448-42600
+370 673 72001

Palanga

+370 603 05028

Kretinga

8-445-40600
+370 673 72011

2019 metus „Ave Medica" kliinika pasitinka pakiliai, kad pacientai liktų patenkinti teikiamų paslaugų kokybe, o medikus lydėtų sėkmė, gydymo įstaiga šių metų sausio 11- tą dieną palaimino kunigas Kęstutis Balčiūnas. 

Tradicija palaiminti savo aplinką ir veiklą ateina nuo pat seniausių laikų, kai tik žmogaus sąmonė prašviesėjo ir žmogus pradėjo suvokti savo santykį su supančia aplinka, kai suprato, kad nuo jo paties ne viskas priklauso, o gyvenimą pakoreguoja aukštesnės jėgos.  Ši tradicija suteikia ir moralinį pastiprinimą.

Mes, suprasdami, kad Palaiminimas yra malda, kuria vienas ar kitas dalykas būtų pašvęstas Dievui ir geriau tarnautų, siekiant žemiškų tikslų, pasikvietėme kunigą Kęstutį Balčiūną palaiminti ir palinkėti geros kloties naujajai „Ave Medica“ klinikai Palangoje.

Po suteikto palaiminimo kunigas teigė, jog:  „Tai džiugi akimirka, nuteikianti viltingai. Tarp amžinybės ir mūsų gyvenimo nėra priešpriešos. Šiame pasaulyje svarbus rūpestis žmogumi, kuriam reikia pagalbos ir sveikatos – o amžinybė šiems veiksmams suteikia prasmę.

Pasinaudodamas proga kunigas linkėjo medikams pasisekimo jų darbe, skatino nepamiršti dvasingumo ir visada atlikti sąžiningai savo darbą. O mūsų klinikų pacientus prašė prisiminti, jog: „Žmogus yra daugiau, nei cheminių junginių sankaupa ar jame vykstantys biologiniai procesai  –  jis pašauktas didesniems dalykams. Gyvenimas yra Dievo dovana. Žmogaus egzistencija ir veikla – tai vis dalyvavimas Dievo plane, tai Dievo plano įgyvendinimas“.

 Mūsų „Ave Medica“ Palangos kolektyvas nuoširdžiai dėkoja kunigui Kęstučiui Balčiūnui už suteiktą palaiminimą bei auksines išminties tiesas ir įsipareigoja neapleisti kunigo išsakytų palinkėjimų savo kasdienėje veikloje.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!