Rietavas

8-448-42600
+370 673 72001

Palanga

+370 603 05028

Kretinga

8-445-40600
+370 673 72011

Klaipėda

+370 604 41550

Norėdami išvengti ligų ir negalavimų, per dieną turėtumėme gauti tam tikrą maisto medžiagų kiekį iš įvairių produktų grupių: grūdinių, daržovių ir kt. Vitaminai ir mineralai būtini geram organizmo funkcionavimui. Pakankamą šių svarbių elementų kiekį žmogus gauna vartodamas visavertį, sveiką maistą, tačiau kartais, ypač žiemą ir ankstyvą pavasarį, kai sunku rasti šviežių daržovių ar vaisių, dėl netinkamos mitybos ar kitų priežasčių, šių medžiagų organizmui gali trūkti.

 Trūkstamas medžiagas efektyviai gali atstatyti gydytojų parinkti maisto papildai ir žoliniai natūralūs preparatai. Natūralu, jog dažniausiai sveikatos problemas sprendžiame joms iškilus į paviršių. Visgi, teisingiau ir efektyviau būtų apskritai išvengti tų problemų, t.y. šiuo atveju gauti reikiamus vitaminus laiku ir profilaktiškai rūpintis savo sveikata.  Maisto papildai išsivysčiusios ligos atveju vaisto nepakeis, bet kai kuriais atvejais tinka ir papildai. 

Dėl šios priežasties „Ave Medica“ klinikos nuo lapkričio 27 dienos pradeda prekiauti maisto papildais ir žolelių arbatomis.

Visuomenėje diskusijos apie maisto papildų ir žolinių preparatų naudą netyla jau seniai ir vieningos nuomonės nėra, tačiau mokslas jau turi pakankamai įrodymų jog, naudojant maisto papildus galima pamažu atkurti gerą sveikatą, nepakenkiant organizmui dėl šalutinio poveikio, būdingo daugeliui vaistų. Kaip ir kiekvieną, tiesiogiai organizmui įtaką darantį produktą, maisto papildus bei vitaminus pirkti ir vartoti reikia atsargiai, atsižvelgiant į daugelį veiksnių. Netinkamas ir per ilgas maisto papildų vartojimas gali sukelti netikėtų ir nepageidaujamų pasekmių.

Dėl minėtų priežasčių „Ave Medica“ klinikose siūlomus produktus kruopščiai atrinko mūsų gydytojai ir įsigyti rekomenduos bei patars tik pagal jūsų fizinę būklę tinkamiausią preparatą. Tinkamai mūsų specialistų parinkti maisto papildai ir žolių arbatos padės Jūsų organizmui nesusirgti, o susirgus lengviau pasveikti.

Kviečiame apsilankyti „Ave Medica“ klinikose ir savo sveikatą patikėti mums.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd