SKAMBUČIŲ CENTRO TEL:
+370 604 41 550

Klaipėda

+370 604 41550

Rietavas

8-448-42600
+370 673 72001

Palanga

+370 603 05028

Kretinga

8-445-40600
+370 673 72011

Sąnarių skausmas — tai problema, kuri ištinka daugelį taip sumažindama gyvenimo džiaugsmą bei įvairias fizines galimybes. Dar blogiau, mažai kas žino, kaip kovoti su sąnarių skausmais ir vėl pradėti gyventi pilnavertį gyvenimą.

Kodėl skauda sąnarius?

Sąnarių skausmo priežastys gali būti įvairios: sąnarių uždegimas (pavyzdžiui, artritas), sausgyslių uždegimas, taip pat ir infekcijos, kurios dažnai būna lydimos sąnario patinimo, šilumos pojūčio sąnario srityje ir kt. Kadangi sąnarių skausmas yra itin nemalonus pojūtis, trukdantis atlikti kasdienius darbus, sąnariams turi būti taikomas gydymas.

Kad sąnarių skausmas netrukdytų jaustis gerai, rekomenduojame apsilankyti ,,Ave Medica" klinikoje. Čia sąnarių gydymo paslaugas atlieka kvalifikuotas gydytojas ortopedas-traumatologas, kuris suteikia visas būtinas konsultacijas ir atsako į visus Jus dominančius klausimus. „Ave Medica" klinikoje  sąnarių gydymas atliekamas trimis būdais:

  • injekcijos į sąnarius/skausmo gydymas hialuronu;
  • gydymas trombocitų koncentratu (PRP);
  • kombinuotas gydymas trombocitų koncentratu, ir hialuronu (klinikiniai tyrimai rodo, jog kompleksinis gydymas yra efektyviausias).

Kuris gydymo būdas geriausias Jums, nuspręs Jūsų gydytojas, diagnozavęs susirgimą. Sąnarių skausmas — tai problema, kuri ištinka daugelį taip sumažindama gyvenimo džiaugsmą bei įvairias fizines galimybes. Dar blogiau, mažai kas žino, kaip kovoti su sąnarių skausmais ir vėl pradėti gyventi pilnavertį gyvenimą.

Kaip atliekama PRP injekcija?

Procedūra nėra sudėtinga – specialistas iš venos paima nedidelį kiekį kraujo (apie 25 ml.), kraujas specialiai apdorojamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas, dar vadinamas PRP. Vėliau, koncentratas suleidžiamas į pažeistą/skausmingą vietą. Šios injekcijos, tai puiki sąnarių skausmo gydymo priemonė, skatinanti audinių regeneraciją, mažinanti uždegimą bei skausmą, didinanti kolageno kiekį, kaulo tankį, taip pat skatinanti naujų kraujagyslių formavimąsi. Be to, procedūra yra visiškai saugi,  PRP terapijos metu naudojami to paties žmogaus kraujo kūneliai — trombocitai, o tai garantuoja visišką procedūros saugumą.
Šios injekcijos, tai puiki sąnarių skausmo gydymo priemonė, skatinanti audinių regeneraciją, mažinanti uždegimą bei skausmą, didinanti kolageno kiekį, kaulo tankį, taip pat skatinanti naujų kraujagyslių formavimąsi. Be to, procedūra yra visiškai saugi,  PRP terapijos metu naudojami to paties žmogaus kraujo kūneliai — trombocitai, o tai garantuoja visišką procedūros saugumą.

Kaip tai veikia? 

Jūsų kūnas geba save pagydyti. Šis metodas padeda sutelkti pajėgas ten, kur jų labiausiai reikia. Specialiu būdu paruoštas veiksmingų medžiagų koncentratas paskatina ir pagreitina audinių gijimą. Ši injekcija pagerina sąnarių būklę, nes hialurono rūgštis yra pagrindinė sąnarių sinovinio skysčio dalis.

Ar ilga reabilitacija po procedūros?

Tai yra ambulatorinė procedūra, kuri nereikalauja specialios reabilitaciijos. Palyginti su kitomis alternatyvomis, tai yra minimaliai invazinė prodedūra.

Kada pasirodys pirmieji rezultatai?

Rezultatą pacientas pajunta praėjus keletui dienų po procedūros - sumažėja skausmas, pagerėja sąnarių paslankumas. Po procedūros, didžioji dalis pacientų džiaugiasi akivaizdžiai padidėjusiu judrumu ir pagerėjusia gyvenimo kokybe.

Moksliniai tyrimai

Šių metodų taikymas sąnarių judrumo, osteoartrito  ir kitų sąnarių sutrikimų gydyme yra paremtas moksline literatūra ir pagrįstais moksliniais tyrimais. 

Metodo tyrimai:

  • 43 publikacijos;
  • 3726 pacientai;
  • Daugiau nei 87% pagerėjusi sąnarių būklė ir sumažėjęs skausmas.

Tyrimai pagrindžia, kad šios PRP terapijos būdai yra veiksmingi ir saugūs nurodytoms problemoms spręsti. 

Cellular Matrix yra patentuota aukštos kokybės medicininė priemonė, gaminama šveicarų kompanijos Regenlab SA. 

Cellural Matrix yra medicininė priemonė, skirta gydyti įvarius sąnarių sutrikimus trombocitais praturtintos plazmos (A-PRP) ir hialurono rūgšties (HA) injekcijų metodu.

REGISTRACIJA INTERNTU

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd