Apie specialistą:

Gydytoja gilinasi į nutukimo gydymą, dietoterapiją sergant įvairiomis virškinamojo trakto, endokrininėmis ligomis, valgymo sutrikimais. Taip pat konsultuoja pastoti planuojančias, besilaukiančias bei žindančias moteris. Ypač domisi mityba laktacijos laikotarpiu.
Konsultuoja tiek suaugusiuosius, tiek paauglius ir vaikus.

Konsultacijos metu vertinamas bendradarbiavimą tarp paciento ir gydytojo, pacientas įgalinimas aktyvviai dalyvauti savo keitimosi procese. Savo praktikoje naudoja daug kognityvinių pratimų, padedančių koreguoti maitinimosi ir gyvensenos įpročius.

Konsultacijų metu (priklausomai nuo klinikinės situacijos) suteikia individualias maitinimosi rekomendacijas, subalansuoto maitinimosi gaires, asmeninę mitybos dienoraščio korekciją, ir, žinoma, visapusišką palaikymą. Mitybos planus (valgiaraščius) sudarinėja tik išskirtiniais atvejais – daugelyje situacijų jie nėra naudingi.

Išsilavinimas:

Metai Laipsnis Įstaiga
2010 Medicinos gydytoja Vilniaus universitetas
2017 Gyd. dietologė Vilniaus universitetas

Kainynas

Paslauga

Kaina

Konsultacija

75.00

Pakartotinai

45.00

 * Turint siuntimą kaina proporcingai mažėja. Kompensuojama TLK lėšomis.

 

** Puslapyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio. Be atskiro įspėjimo pasiliekame sau teisę keisti paslaugų kainas, teikti naujas ar nebeteikti kai kurių paslaugų.

Registruotis vizitui:

Klaipėda Kretinga Palanga

Registruotis vizitui - Klaipėda

Registruotis vizitui - Kretinga

Registruotis vizitui - Palanga