„Ave Medica“ klinika – tai sveikatos priežiūros įstaigų tinklas, teikiantis pirmojo ir antrojo lygio paslaugas

„Ave Medica“ klinika – tai sveikatos priežiūros įstaigų tinklas, teikiantis pirmojo ir antrojo lygio paslaugas. Gydytojų komandos tikslas – operatyvus ligos atpažinimas, ištyrimas ir gydymas. Todėl klinikos bendradarbiauja su geriausiomis šalies kraujo laboratorijomis, kurios įsipareigoja mūsų pacientams suteikti aukščiausio lygio paslaugas už priimtiną kainą.
Klinikos yra pasirašiusios sutartis su ligonių kasomis, todėl dalis paslaugų mūsų pacientams teikiama nemokamai.

 

„Ave Medica“ klinikose Jūsų sveikata rūpinasi šeimos gydytojai, gydytojai odontologai ir daugybė specialistų, pas kuriuos patekti galite ne tik su mūsų šeimos gydytojų, bet ir kitų medicinos įstaigų gydytojų siuntimais.


„Ave Medica“ klinikų gydytojų komandą sudarėme atsižvelgdami į būsimų pacientų lūkesčius. Gyventojų sveikata rūpinsis ne tik patyrę ir ilgametę patirtį turintys bei vietinių jau pažįstami medikai, bet taip pat ir jauni specialistai, kurie yra susipažinę su pačiais naujausiais gydymo metodais, plečia savo žinias Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose konferencijose bei mokymuose. Klinikų steigėjai Vakarų Lietuvą (ir ypatingai mažesniuosius miestus) pasirinko dėl stipriai jaučiamo tokių paslaugų stygiaus.